İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

WordPress Yazı Silememe Sorunu

Son güncelleme tarihi 11/05/2022

Bu yazımda zaman zaman wordpress kullanıcılarının karşılaşabileceği sorunlardan birisi olan “wordpress yazı silememe” veya “wordpress bu sayfaya erişime izin verilmiyor” sorunu anlatacağım. Özellikle Türkçe kaynak noktasında çok fazla bir sonuç elde edilememesinden dolayı açıklama ihtiyacı hissettim.

WordPress yönetim panelinde yazı, sayfa silmek istediğinizde bu sorunla karşılaşır iseniz kullanıcı yetkinizin buna izin vermemesinden kaynaklandığını bilmenizi isterim. where was ivermectin made Sonradan yüklenen eklentiler bu probleme sebebiyet verse de zaman zaman güncelleme kaynaklı sebeplerle de bu sorun oluşabiliyor.

Çözüm: Yapmanız gereken wordpress eklentiler bölümünden “PublishPress Capabilities” eklentisini yükleyerek ayarlar bölümünden yetkileri güncellemek, bu kadar.

Dilerseniz wordpress eklentiler bölümünden indirebilirsiniz: https://tr.wordpress.org/plugins/capability-manager-enhanced

Bu çözüm yolunu denemeden önce ön bellek temizleme, kullanıcı yetkilerini kontrol etme, son yüklediğiniz eklentileri pasif hale getirerek sorunun bunlardan kaynaklanmadığına emin olmanızı öneririm.

Sizin için faydalı bir yazı olduysa yorum yazmayı ve daha sonra sitemizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın. how long does ivermectin take to work for rosacea Şimdilik bu kadar bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.